Blog o Apple

Dlaczego warto naprawiać iPhone’a?

Twój iPhone uległ uszkodzeniu, a Ty zastanawiasz się, czy jest sens go jeszcze naprawiać? W tym artykule dowiesz się, dlaczego naprawa telefonu to bardzo dobry pomysł! 

Jeśli Twój sprzęt został uszkodzony, to tak naprawdę masz dwa wyjścia – kupić zupełnie nowe urządzenie, bądź zdecydować się na naprawę starego. Wbrew pozorom ten drugi pomysł nie jest wcale tak zły, jak mogłoby się wydawać. Pamiętaj, aby zawsze korzystać z usług renomowanych serwisów, którzy mają wysokiej jakości części zamienne. Naprawa smartfona na własną rękę także nie jest najlepszym pomysłem. Nieumiejętny serwis może doprowadzić do jego trwałego uszkodzenia! 

Naprawa jest znacznie tańsza niż nowy telefon 

Zakup nowego iPhone’a wiąże się z wydatkiem kilku tysięcy złotych. To duża kwota, która znacząco obciąża domowy budżet. Za naprawę swojego telefonu zapłacisz znacznie mniej. Przykładowo wymiana szybki w iPhone’ach 8 Plus to koszt około 500 złotych. Wymiana baterii, czy uszkodzonego gniazda ładowania również są stosunkowo tanie. iPhone’y w porównaniu do telefonów konkurencji wytrzymują znacznie dłużej, dlatego mając telefon dwa lata dalej będziesz mógł z niego komfortowo korzystać. 

Długie wsparcie nowymi aktualizacjami 

Polityka Apple dotycząca aktualizacji systemu operacyjnego jest świetna. Nowy system operacyjny otrzymują urządzenia mające na karku nawet pięć lat. Dzięki temu otrzymujesz szereg nowych funkcji, a także solidny pakiet zabezpieczeń. Mocne podzespoły w iPhone’ach sprawiają, że system iOS działa płynnie i bez żadnych problemów. To kolejny powód, dla którego warto naprawiać ten telefon. 

Swojego iPhone’a naprawisz błyskawicznie 

Naprawa iPhone’a jest równie szybka, co zakup nowego urządzenia. Znakomitym tego przykładem jest serwis iPhone’ów – AppleFix, który większość popularnych usterek naprawia na miejscu. Nie musisz czekać kilka dni, aby znowu móc korzystać ze swojego smartfona. Takie rozwiązanie jest bardzo komfortowe. Dzięki temu zaoszczędzisz swój cenny czas. 

Naprawa telefonu jest opłacalna

Często na portalach aukcyjnych znajduje się wiele ofert uszkodzonych iPhone’ów. Niestety, ale takie urządzenia są znacznie tańsze od sprawnych egzemplarzy. To oznacza, że chcąc pozbyć się swojego smartfona, najprawdopodobniej będziesz stratny. Naprawa iPhone’a jest opłacalna. Wystawiając w pełni sprawny telefon otrzymasz za niego więcej, a poniesione koszty szybko się zwrócą. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *