Blog o Apple

Co zmieni się w iPhone 11?

Już niebawem swoją premierę będzie miał najnowszy iPhone 11, który w porównaniu do swojego poprzednika ma wprowadzić kilka istotnych zmian. Lepszy wyświetlacz niż w iPhone’ach X oraz XS, czy mocniejsza bateria niż w iPhone’ach 8, to tylko przykłady tego, co przygotował amerykański producent. 

Tuż przed premierą iPhone’a 11, która będzie miała miejsce 10 września, w sieci pojawia się mnóstwo plotek na temat nowego smartfona. Czy zmiany będą wystarczające, aby przesiąść się na kolejną generację telefonu Apple? Wygląda na to, że tak! 

Aparat fotograficzny będzie rewolucją 

Niemal pewnym jest, że Apple zmieni układ aparatów fotograficznych. Trzy oczka obiektywu mają sprawić, że nowy iPhone dogoni bardzo mocną konkurencję. Według przecieków aparaty fotograficzne mają zapewnić 3-krotne przybliżenie, lepsze rozmycie tła w zdjęciach portretowych, a także pomóc w tworzeniu makiet 3D w rzeczywistości rozszerzonej. Najprawdopodobniej smartfon będzie nagrywał jeszcze lepsze filmy. Użytkownik otrzyma więcej opcji, które sprawią, że każdy materiał będzie wyglądał bardzo profesjonalnie. 

Wygląd przedniego panelu iPhone’a ulegnie zmianie 

Kosmetyczne zmiany czekają również przedni panel iPhone’a 11. Poprawiona kamera do rozpoznawania twarzy użytkownika ma być udoskonalona i znacznie zmniejszona. To prawdopodobnie przełoży się na zmniejszenie wycięcia w ekranie. Taki zabieg wpłynie przede wszystkim na estetykę. Wyświetlacz w iPhone’ach X oraz iPhone’ach XS, mimo że był świetny, to nie prezentował się tak dobrze, jak oczekiwało by wielu użytkowników. Teraz ta sytuacja ma ulec zmianie. 

Nowe telefony z lepszą odpornością na uszkodzenia 

Nieszczęśliwy upadek telefonu często wiąże się ze sporymi kosztami. Wymiana wyświetlacza w iPhone’ach X, czy iPhone’ach XS nie jest tania. Przecieki mówią, że Apple może zastosować nowy rodzaj szkła, który będzie mniej podatny na zarysowania, a także przypadkowe upadki. Zwiększona wytrzymałość sprawi, że wizyta w serwisie może nie być konieczna, choć wiadomo, iPhone 11 nie będzie telefonem niezniszczalnym. 

Lepszy czas pracy na baterii niż w iPhone’ach 8, X oraz XS 

Czas pracy baterii w iPhone’ach 8, X oraz XS trochę rozczarowuje. Apple w 2019 roku zamontuje w nowych telefonach układ A13, który będzie charakteryzował się mniejszym poborem energii. To powinno zapewnić solidny zastrzyk energii. W wydłużeniu czasu pracy pomoże na pewno jeszcze lepsza optymalizacja systemu iOS 13 oraz powiększenie akumulatora. Apple doskonale zdaje sobie sprawę, że takie udoskonalenia przekonają do zakupu nowych klientów. 

Kiedy premiera iPhone’a 11? 
Premiera iPhone’a 11 odbędzie się na specjalnie zorganizowanej konferencji 10 września. Podczas tego wydarzenia pokazane zostaną trzy nowe urządzenia. Oprócz nich najprawdopodobniej ujrzymy kolejną generację zegarka Apple Watch.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *