Ciesz się muzyką, odkrywając Apple Music: 60 milionów słuchaczy”!

Co to jest Apple Music?

Apple Music to usługa streamingu audio stworzona przez firmę Apple. Za jej pomocą użytkownicy mogą odkrywać i cieszyć się nowymi utworami z całego świata, bez względu na to, czy używają urządzeń Apple, czy urządzeń z systemem Android. Subskrypcja jest wymagana, aby korzystać z usługi.

Historia Apple Music

Usługa po raz pierwszy pojawiła się w czerwcu 2015 roku po pełnej strategii rebrandingu usługi Beats Music. Obecnie ponad 60 milionów osób korzysta z Apple Music.

Subskrypcja

Usługa Apple Music jest dostępna dla wszystkich użytkowników, niezależnie od tego, czy używają urządzenia Apple, czy urządzenia z systemem Android. Wymagana jest miesięczna subskrypcja, aby móc skorzystać z usługi.

Dostępność

Usługa dostępna jest na urządzeniach iPhone, iPad, iPod Touch, Mac i AppleTV, a także na urządzeniach mobilnych z systemem Android.

Funkcje Odkrywania

Apple Music posiada wiele narzędzi, dzięki którym możesz odkrywać nowe utwory i artystów. Ważne funkcje to „Nowe Artyści”, „For You”, „Explicit Content” oraz „Editor Picks”.

Playlisty

Użytkownicy mogą tworzyć playlisty i udostępniać je innym. Zaawansowane algorytmy często sugerują odpowiednie utwory na dany temat.

Słuchanie Offline

Używając Apple Music wybrane utwory możesz słuchać offline bez potrzeby łącza internetowego.

Różnorodna Treść

Użytkownicy mają dostęp do ponad 45 milionów utworów, 60 000 filmów i tysięcy magazynów, w tym Podcastów, wideo i muzyki na żywo.

Rekomendacje

Apple Music odgaduje twoje upodobania muzyczne na podstawie różnych pytań dotyczących odcinków i gier oraz historii wyszukiwania.

Radio

Funkcja radia oferuje natychmiastowe i oparte na muzyce stacje, łącznie z radiem Beats1 prowadzonym przez amerykańskich DJ-ów.

Social Network

Użyt

Historia Apple Music

Apple Music po raz pierwszy pojawił się w czerwcu 2015 roku jako rezultat przebudowania usługi Beats Music. Obecnie więcej niż 60 milionów słuchaczy korzysta z tej usługi.

Subskrypcja

Aby korzystać z Apple Music, potrzebna jest subskrypcja abonamentowa dla użytkowników urządzeń Apple lub innych platform.

Dostępność

Apple Music jest dostępne na urządzeniach iPhone, iPad, iPod Touch, Mac i AppleTV, a także na urządzeniach Android.

Funkcje odkrywania

Apple Music zawiera narzędzia dla powąchania nowej muzyki, w tym „Nowe Artyści”, „For You”, „Explicit Content” oraz „Editor Picks”.

Playlisty

Użytkownicy mogą tworzyć i udostępniać własne playlisty. Algorytmy Apple Music często sugerują odpowiednie utwory na temat.

Słuchanie offline

Wybrane utwory z Apple Music można słuchać bez połączenia z internetem.

Zróżnicowane treści

Użytkownicy mają dostęp do ponad 45 milionów utworów, 60 000 filmów i tysięcy magazynów, w tym podcastów, wideo i muzyki na żywo.

Rekomendacje

Apple Music może przewidzieć upodobania muzyczne słuchacza na podstawie pytań dotyczących określonego typu muzyki i gier oraz historii wyszukiwania.

Radio

Funkcja radia oferuje natychmiastowe i oparte na muzyce stacje, w tym radiowe stacje Beats1 prowadzone przez amerykańskich DJ-ów.

Social Network

Użytkownicy Apple Music mogą obserwować swoich ulubionych artystów i dzielić się muzyką ze znajomymi za pośrednictwem sieci społecznościowych Apple Music.

Kupowanie subskrypcji Apple Music

Jeśli chcesz korzystać z usług Apple Music, musisz zarejestrować się i dokonać zakupu miesięcznej subskrypcji. Możesz to zrobić online za pośrednictwem urządzeń iOS, Android, lub na komputerach stacjonarnych.

Subskrypcja jest dostępna dla wszystkich typów użytkowników, niezależnie od tego, czy są już posiadaczami urządzeń Apple, czy też używają innej platformy.

Narzędzia odkrywania w Apple Music

Apple Music oferuje użytkownikom wiele skutecznych narzędzi do odkrywania nowych utworów i artystów. Popularne funkcje to:

 • Nowi Artyści
 • For You
 • Explicit Content
 • Editor Picks

Dostępność usługi Apple Music

Apple Music oferuje słuchaczom dostęp do swojej usługi na wielu platformach, takich jak iPhone, iPad, iPod Touch, Mac i AppleTV oraz urządzeniach z systemem Android.

 • Urządzenia Apple: iPhone, iPad, iPod Touch, Mac i AppleTV
 • Urządzenia z systemem Android

Funkcje odkrywania muzyki na Apple Music

Apple Music oferuje wiele skutecznych narzędzi do odkrywania nowych artystów i utworów. Narzędzia te obejmują „Nowych artystów”, „Dla Ciebie”, „Treść dla dorosłych” i „Wybrane przez redakcję”. Każda z funkcji dostarcza odmiennej jakości treści i innowacyjnego doświadczenia.

 • Nowi Artyści: Znaczniki pomagają słuchaczom w odnalezieniu najgorętszych nowych artystów i utworów, które obecnie rozpala scenę muzyczną.
 • Dla Ciebie: Gdy użytkownicy odgadną swoje upodobania muzyczne wypełniając serię pytań, Apple Music poleca im idealne utwory, playlisty i albumy.
 • Treść dla dorosłych: Ta funkcja daje dostęp do utworów oznaczonych jako 18+
 • Wybrane przez redakcję: W tym menu znajdziesz utwory, które zostały wybrane i zalecane przez redakcję Apple Music.

Playlisty

Użytkownicy Apple Music mogą tworzyć playlisty i udostępniać je innym. Zaawansowane algorytmy sugerują również odpowiednie utwory na dany temat.

Możesz tworzyć playlisty z własną muzyką, jeden utwór lub całe albumy. Dodaj następnie listę utworów, które chcesz wysłuchać, i ciesz się swoją ulubioną muzyką.

Apple Music oferuje również wiele gotowych playlist, takich jak te obsadzone przez DJ-ów radiowych i gwiazdy muzyki. Możesz dostosować swoje doświadczenia dzięki zawartości dopasowanej do twoich preferencji muzycznych.

Słuchaj muzyki offline z Apple Music

Czy wiesz, że możesz słuchać swoich ulubionych utworów Apple Music nawet bez łącza internetowego? Teraz możesz cieszyć się muzyką zawsze i wszędzie. Oto kilka kroków, które pozwolą Ci słuchać ulubionej muzyki bez połączenia z internetem:

 • Zaloguj się do aplikacji Apple Music na urządzeniu z systemem iOS lub Android.
 • Utwórz playlistę z utworami, które chcesz słuchać.
 • Kliknij przycisk „Offline”, aby utwory zostały zapisane na Twoim urządzeniu.
 • Możesz teraz słuchać utworów nawet bez połączenia z internetem.

Dzięki Apple Music możesz cieszyć się swoją ulubioną muzyką w każdej chwili bez połączenia z internetem. Słuchaj muzyki, gdy jesteś na wakacjach, w samochodzie lub wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do sieci.

Zróżnicowane treści

Apple Music oferuje słuchaczom dostęp do ogromnego zbioru treści, w tym 45 milionów utworów, 60 000 filmów i tysięcy magazynów. Co więcej, użytkownicy mogą również cieszyć się Podcastami, wideo i muzyką na żywo!

 • 45 milionów utworów
 • 60 000 filmów
 • Tysiące magazynów
 • Podcasty, wideo i muzyka na żywo

Rekomendacje Apple Music

Apple Music oferuje unikalne narzędzie, które pomaga w odkrywaniu nowych i odpowiednich utworów. Wykorzystując algorytmy i technologię, Apple Music odgaduje, jakie utwory słuchacz lubi, na podstawie odpowiedzi na pytania dotyczące odcinków i gier, jego historii odsłuchanych utworów i wyszukiwań.

Użytkownicy mogą również skorzystać z „For You”, aby codziennie otrzymywać spersonalizowane playlisty utworów i sugestie, które \”zna\” ich gust muzyczny. Zresztą, to tylko kilka z wielu opcji, które usługa oferuje do odkrywania nowej muzyki.

Radio Beats1

Apple Music oferuje dostęp do szeregu stacji radiowych, w tym do międzynarodowego radia Beats1. Każdego dnia Beats1 prezentuje swoim słuchaczom najgorętsze nowe utwory i najlepsze hity muzyczne, a także prowadzi wywiady z najsłynniejszymi artystami z całego świata.

Beats1 przyciąga fanów słuchaczy z całego świata dzięki gotowym na akcję popowym i hip-hopowym utworom, ale także innym gatunkom, jak rock, muzyka instrumentana, indie, metal, country, R&B, jazz, EDM, alternatywa i ich połączenia. Stacja ma również swoje własne autorskie programy rozgłośni, które koncentrują się na muzyce, osobistym opowiadaniu historii i legendarnym gościom.

Doświadczenie Beats1 jest mieszaniną cyfrowego i globalnego wymiaru, interaktywnych funkcji i kreatywnej energii. Wszystko to możesz znaleźć w Apple Music.

Udostępnianie muzyki za pośrednictwem Sieci Społecznościowych Apple Music

Apple Music umożliwia swoim użytkownikom obserwowanie ulubionych artystów oraz dzielenie się swoją muzyką ze znajomymi przez sieć społecznościową. Aby skorzystać z tej funkcji, użytkownicy mogą:

 • Śledzić swoich ulubionych artystów i twórców.
 • Udostępniać wybrane utwory, albumy lub playlisty innym użytkownikom Apple Music poprzez różne sieci społecznościowe.
 • Komentować i oceniać utwory innych.
 • Tworzyć i edytować własne listy odtwarzania.

Udostępnienie swojej muzyki poprzez Apple Music jest łatwe i zabawne. Wystarczy odwiedzić stronę muzyczną, która będzie wyświetlać twoje utwory, aby inni mogli je mieć i udostępnić. Możesz również śledzić swoich ulubionych artystów i zapoznawać się ze ich nowymi utworami, informacjami na temat koncertów lub nowych wydań. Apple Music to idealna platforma do dzielenia się swoją muzyką ze światem!

Konkluzja

Apple Music dostarcza wyjątkowe doświadczenie odkrywania muzyki. Usługa oferuje szeroki wybór narzędzi do odkrywania, słuchania i dzielenia się muzyką z przyjaciółmi.

 • Nowe Artyści
 • For You
 • Explicit Content
 • Editor Picks
 • Playlisty
 • Funkcja sluchania offline
 • Szeroka dostępność treści
 • Rekomendacje
 • Radio
 • Social Network

Często zadawane pytania na temat Apple Music: streamingu muzycznego, odkrywania nowej muzyki

 • P: Jakie są wymagane subskrypcje do korzystania z usługi Apple Music?
  O: Aby korzystać z usługi Apple Music, użytkownicy muszą uiszczać subskrypcję miesięczną. Zakup może być dokonany na urządzeniach iOS, Android lub na komputerach stacjonarnych.
 • P: Jakie platformy obsługuje Apple Music?
  O: Usługa jest dostępna na urządzeniach iPhone, iPad, iPod Touch, Mac i AppleTV, a także na urządzeniach mobilnych z systemem Android.
 • P: Jakie funkcje oferuje Apple Music w celu odkrywania nowych muzyków i utworów?
  O: Funkcje odkrywania oferowane przez Apple Music obejmują „Nowe Artyści”, „For You”, „Explicit Content” oraz „Editor Picks”.
 • P: Czy w Apple Music można słuchać utworów offline?
  O:Tak, słuchacze mogą słuchać wybranych utworów offline bez łącza internetowego.
 • P: Jakie rodzaje materiałów dostępne są w Apple Music?
  O: Usługa oferuje ponad 45 milionów utworów, 60 000 filmów i tysiące magazynów, w tym Podcastów, wideo i muzyki na żywo.

comments: 0