Opinie o Nas

Symantec (Norton)

Symantec – światowy lider w sektorze bezpieczeństwa IT

Założona w 1982 r. Firma Symantec przekształciła się w światowego lidera w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego, zatrudniając ponad 11 000 pracowników w ponad 35 krajach. Działając w jednej z największych na świecie sieci cybernetycznych, widzimy więcej zagrożeń i chronimy więcej klientów przed następną generacją ataków. Pomagamy firmom, rządom i osobom fizycznym zabezpieczyć najważniejsze dane w dowolnym miejscu.

Zespoły firmy Symantec na całym świecie opracowują technologie i tworzą rozwiązania, które pomagają klientom zabezpieczyć i zarządzać ich informacjami. Firma ma solidne portfolio i długą historię przywództwa technologicznego.

Oferta oprogramowania i usług firmy Symantec jest całkowicie chroniona, dzięki czemu można nimi łatwo zarządzać, a także za pomocą mechanizmów kontrolnych, które można wymuszać automatycznie – zapewniając zaufanie w każdym miejscu, w którym informacje są wykorzystywane lub przechowywane. Nasze wiodące na rynku rozwiązania pomagają klientom zapewnić, że ich informacje – od zdjęć cyfrowych po własność intelektualną – są bezpieczne i dobrze zarządzane.

 

Porównanie produktów z serii Norton

 

Showing all 3 results

  • Norton Security Deluxe
  • Norton Security Premium
  • Norton Security Standard